Kombi Tamir Servisim

HAKKIMIZDA


HAKKIMIZDA

Kombi Servis olarak Türkiye’nin her ilinde kombi kullanıcıları için en kaliteli ve en uygun fiyatlarla kombi servis hizmeti veriyoruz. Teknik servis uzmanlığımız kombi ve klima cihazları üzerinde gelişmiştir. Uzun yıllar kombi eğitimi ve klima servis eğitimi vererek binlerce kombi servis teknisyenini meslek sahibi yaptık. Kombi teknik servis eğitimi verdiğimiz tüm kursiyerlerimiz Milli Eğitim ve Mesleki yeterlilik kurumu gaz yakıcı cihazlar teknik servis belgelerine sahiptir.

Kombi Servis firmamız kombi servisi konusunda uzmanlaşmış kombi teknisyenleri ile beraber hizmet hayatın başlamıştır. Servis sektöründe ihtiyaç olarak gördüğümüz kombi tamir servis hizmeti konusunda faliyete başladık.

Teknik ekibimiz içerisinde bulunan tüm kombi servisi teknisyenlerimiz hizmet için gittikleri ortamlarda yaşam alanlarınıza saygılı ve servis hizmeti verirken güvenlik konusunda duyarlı davranmaktadır. Kombi servisi teknisyenlerimiz Milli eğitim bakanlığı tarafından iş güvenliği eğitimi almış sertifikalı teknisyenlerden oluşmaktadır.

Firma olarak servis hayatımıza başladığımız ilk günden şimdiki zaman kadar hedefimiz her zaman müşteri memnuniyetini sağlamak olmuştur. Bizi aradığınız saatten itibaren siz değerli müşterilerimize en yakın ekipleri organize ederek servis talebinizi aynı gün içerisinde yerine getiriyoruz. Kombi markanız ne olurs olsun , kombi arızanız ne olursa olsun bizim için sorun değil.Aynı gün içerisinde kombi arızalarını gidererek ve kombinizin bakımını yaparak 1 yıl garantili hizmet veriyoruz. Onarımı yapılan kombinizi teknisyenlerimiz bir kaç defa kontrol ederek sorunsuz ve güvenli bir şekilde teslim ediyor.

Kombi arızanız giderildikten sonra işimiz bitmiyor, kombi servis ekibimiz ileride oluşması ihtimal arızalarıda kontrol ederek ve güvenlik testlerini yapıyoruz.
Kombi bakımını yaptıranlar, enerji tasarrufu elde ederek daha az fatura öderken, kombilerinin uzun ömürlü ve verimli olmasını da sağlıyor.
0212 452 60 52

Kombi Servis'in
Avantajları Nelerdir?

Sertifikalı ve Tecrübeli Uzman Kadrosu İle Tüm Markalarda Yetki Belgesine Sahip Tek Servis %30’a varan indirimlerle kombi ve radyatör bakım onarımını yaptırın, kışı aileniz ve sevdiklerinizle beraber rahat geçirin, kafanız rahat olsun.

Düşük maliyet


Orijinal Parça Kullanımı


Hızlı ve güvenilir


Pratik Uygulama


Çevreci ve doğa dostu


%40’a varan tasarruf


Sertifikalı Uzman Ekip


Son Teknoloji ve Güncel Bilgi


Tüm Kombilere Hizmet


7/24 Destek