Tamir Bakım Servis

Kombi Servisi

Kombi Servisi

İstanbul Kombi Servisi olarak her marka ve model kombiler için yerinde Servis, Bakım, Tamir hizmeti vermekteyiz.
Bizi 0212 452 60 52 numaralı telefonlardan arayabilirsiniz.

Hayatımızı kolaylaştıran makine teknolojisinin en önemli icatları olan Kombiler, doğalgaz bulunan her yerde ısınmayı sağlamaktadır.

Doğalgazın pahalı bir yakıt olması, kömür ve odun gibi maddelerin yakılması sonucu çevre kirliliğini arttırıcı etkiyi göz ardı ettiği için, yaygın olarak ısınma, sıcak su ve ocak gazı için kullanılmaktadır. Özellikle İstanbul gibi büyük kentlerde ısınma ihtiyacı oldukça önemli olmasına rağmen, Kombi servisi alma konusunda herhangi bir arıza olması beklenmektedir.

Rutin olarak Kombilerin bakımının yaptırılması için bir alışkanlığa sahip olmayan insanlar, ancak arızalar söz konusu olduğunda Kombi servisi hizmeti almaktadır. Oysa bu durum, istisnai durumlar söz konusu olsa da, hayati kayıplara neden olabilmektedir.

Doğalgaz sızıntılarının söz konusu olduğu durumlarda bazen bir lambanın yanması bile büyük bir patlamaya ve can kaybına neden olabilir. Bu nedenle herhangi bir sorun olmasa da, Kombilerin bakımlarının yapılması, her sonbahar ve ilkbaharda kontrol amaçlı servis tarafından kontrol ettirilmesi oldukça önemlidir.

Kombinin ateşlenmesi ya da suları ısıtmaması gibi sorunların temel nedeni, aslında çok önceden alınacak önlemlerle yok edilebilir. Bunun için rutin kontrollerde hizmet veriyor, müşterilerimizin acil ihtiyaçlarında da kısa sürede olay yerine ulaşıyoruz.

Okunma 1559 defa